Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Absolwent UMCS napisał:
Mam 42 lata, jestem absolwentem tego Uniwersytetu, różne rzeczy sie wyprawiało zwłaszcza, że mój cxzas studiów to był czas schyłku komuny i tworzenia się nowego ustroju, ale takiego pokazu chmstwa, zaściankowości, prostactwa i totalnego braku kultury nie było. Lubelscy studeni niestety potwierdzili, że są bandą niedorozwojów, ośmieszających to miasto i tę uczelnię. UMSC swoją drogą też się zbłaźnił, w taki sposób organizując "debatę". Niestety, wszyscy daliśmy dupy, Drodzy Lublinianie. Wstyd, żenada, totalna porażka. Nic dziwnego, że jesteśmy w ogonie cywilizowanego świata.
Piszesz bzdury,właśnie im kiedyś wolna od komuchów, konfidentów i pachołków moskwy POLSKA bdzie dziękować za swoją odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
A skąd wziąć te jaja skoro "BUC" z kolesiami sprzedał je i na zachodzie i na wschodzie a nam zostało wapno wymieszane z kurkumą , przyprawine do smaku solą wypadową ?. Dla tych co nie są jaroszami sprowadzono ze Szwecji 30-letnie konserwy mięsne.
No to go trzeba do PEKLOSOLU na 24h,a potem do MOSKWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gomulka tez mial problem ze studentami i jakos poradzil sobie z nimi;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Długo śpisz biłgorajski ĆWOKU,dniówka POszła sie walić.
Roman to ja uspokoj sie natychmiast jak Ty mowisz na kolege z pokoju obok co???? !!!!!!!!jak sie nie uspokoisz to dostaniesz druga dawke i Pan pielegniarz przywioże Cie do lozka!!!!!!!jak ja nie nawidze rzadu se se se se Roman specjalnie dla Ciebie i kolegow z pokoju zaspiewam piosenke tak ja sie umawialismy Ty dzisiaj jestes Napoleonem z swoimi kolegami z czatu, a ja Ruskimi. JAK JA NIE NAWIDZE RZADU SE SE SE SE SE SE , Ruskie idą, idą Ruskie Czołgi, wozy, transportery Na nic szabla, portret Krupskiej Pęka asfalt, słychać szmery Coca-Coli dawać chamy Chórem zaśpiewali Dać alkohol, pierestrojka Serdecznie witamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolwent UMCS napisał:
Mam 42 lata, jestem absolwentem tego Uniwersytetu, różne rzeczy sie wyprawiało zwłaszcza, że mój cxzas studiów to był czas schyłku komuny i tworzenia się nowego ustroju, ale takiego pokazu chmstwa, zaściankowości, prostactwa i totalnego braku kultury nie było. Lubelscy studeni niestety potwierdzili, że są bandą niedorozwojów, ośmieszających to miasto i tę uczelnię. UMSC swoją drogą też się zbłaźnił, w taki sposób organizując "debatę". Niestety, wszyscy daliśmy dupy, Drodzy Lublinianie. Wstyd, żenada, totalna porażka. Nic dziwnego, że jesteśmy w ogonie cywilizowanego świata.
Nie bądź śmieszny z tym swoim zażenowaniem - nikt żaby nie będzie nosił w lektyce tylko dlatego że ta jest podkuta POdkówkami z tombaku. Ile razy Sułek zapowiadał gajowego Maruchę to się dobrze bawiłem i tym razem też. Aaaaa -skoro ty się przedstawiłeś to i ja sobie pozwolę- ja mam 64 lata i studiowałem na UW . Wtedy na przełomie 1967/68 dostałem parę pał pod uniwersytecką bramą ale dzisiaj nie mam żalu do Gomułki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek napisał:
Gomulka tez mial problem ze studentami i jakos poradzil sobie z nimi;)
Chcę zauważyć Tadku ,że nie do końca dał sobie radę i stąd dzisiaj mamy problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JUDE ???????
Pizdziude!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmk napisał:
Komorowski robi gafy , ale i tak jest 1000000 razy lepszy od tego durnia Kaczyńskiego , który nam tylko wstyd przynosił! To był dopiero błazen na skale światową!!
Mówiąc "NAM" -wiem z kim mam do czynienia . ....idź podkręć pejsy a potem do chederu bo ci życia zbraknie zanim osiągniesz ten poziom intelektualny jak posiadał śp. Prezydent Rzeczypospolitej Polski Prof. Lech Kaczyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
femina napisał:
Z tymi uwagami o urodzie lublinianek mógł sobie darować, ć.w.o.k jeden... Szkoda że kaszalotem tradycyjnie nie pojechał!
A ty obrzydliwy kołtunie pewnie chciałabyś żeby kaczy wypierdas cię za broche złapał:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmk napisał:
Pizdziude!
Na ciebie CYCU GOMUŁKA-to jedyne lekarstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty obrzydliwy kołtunie pewnie chciałabyś żeby kaczy wypierdas cię za broche złapał:-)
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty obrzydliwy kołtunie pewnie chciałabyś żeby kaczy wypierdas cię za broche złapał:-)
Nie masz CYCU co bronić PEJSIASTYCH,tyle zła przez nich jest na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek Bimbermann napisał:
Na ciebie CYCU GOMUŁKA-to jedyne lekarstwo
A ty schizofreniku , znowu ruskich w okopach widzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malgosia napisał:
wstyd. wstyd. wstyd. nieważne jaki prezydent. czy jak przyjmujemy w domu goscia - nawet nielubianego - to zachowujamy się po chamsku? wydaje mi sie, ze nie. studenci wystawili swiadectwo o sobie, a nie o prezydencie. ten staral sie mozliwe inteligentnie wybrnac z kuriozalnej sytuacji.
Do kitu z takim pRezydentem który stara się robić dobrze ale robi źle , -no idodajmy że to kuriozum to on sam stworzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmk napisał:
A ty schizofreniku , znowu ruskich w okopach widzisz?
Najwięcej takich czerwonych ku..tasów to teraz w twojej platformie JASIU.hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malgosia napisał:
wstyd. wstyd. wstyd. nieważne jaki prezydent. czy jak przyjmujemy w domu goscia - nawet nielubianego - to zachowujamy się po chamsku? wydaje mi sie, ze nie. studenci wystawili swiadectwo o sobie, a nie o prezydencie. ten staral sie mozliwe inteligentnie wybrnac z kuriozalnej sytuacji.
Masz rację że "gość nie świnia i swoje prawa ma" ...tylko co ma zrobić gospodarz kiedy się zorientuje że przyjął nie gościa a ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmk napisał:
A ty schizofreniku , znowu ruskich w okopach widzisz?
Wszędzie CYCU ich teraz pełno,jak nie komuch,konfident to musi być żyd. Mało jest teraz CYCU POLSKI w POLSCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HARNAŚ napisał:
Najwięcej takich czerwonych ku..tasów to teraz w twojej platformie JASIU.hej
Kuwa nie dziwie się , że to LUBELSKIE jest wylęgarnią burakowatych zacofanych kłapimordek. Aj widzę , że to chorubsko z głowy kaczora zaraża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antykomor napisał:
A czego się spodziewaliście? Jak prezydent przychodzi na spotkanie w upier*lo*nej rosołem koszuli to dla takiego gościa nie POwinno być szacunku. w bulu i nadzieji to mówię, ale wynocha z Lublina buraku!!1
To jest DOBRE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu widć , że was na tej wsi od małolata po mordach lali , słabo jest , i się wyżywacie ryle:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...